مزایای سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس

با سرمایه‌گذاری روی املاک و مستغلات چند خانواری می‌توان درآمد خود را تا حد قابل‌توجهی افزایش داد. اگر ارزش ملک شما بسیار بالا باشد و مجتمعی مسکونی در یکی از اماکن مجلل شمال کشور داشته باشید بدون شک به درآمد بسیار بالایی دست خواهید یافت. با سرمایه‌گذاری روی املاک چند خانواری مانند ویلاهای دوبلکس و تریبلکس می‌توان به درآمد پرسود و قابل‌توجهی دست یافت.

اگر قصد آغاز سرمایه‌گذاری‌های کوچک را دارید بهترین گزینه سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس می‌باشد. این ویلاها مزایای املاک بزرگ را در مقیاس کوچکتر به صاحبان خود ارائه می‌دهند. سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس یکی از روش‌های سودآوری و سرمایه‌گذاری روی املاک می‌باشد.

اجاره ویلاها و روش‌های مختلف به اجاره گذاشتن آن

در این محتوا قصد داریم بیشتر روی اجاره این ویلاها مانور دهیم و روش‌های مختلف به اجاره گذاشتن این واحدها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با سرمایه‌گذاری روی ویلای دوبلکس و ویلای تریبلکس می‌توان به سود کافی دست یافت و آن را ذخیره‌سازی نمود. با سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس به پتانسیل درآمد ماهانه دست خواهید یافت. در صورتی که در این راه شریک نداشته باشید تمام سود به دست آمده از این روش به خود شما تعلق خواهد داشت.

در صورت انتخاب دارایی‌های خود به صورت هوشمندانه و نگهداری از ساختمان‌ها و زمین به نحو احسنت می‌توان در طول زمان از اموالی که روی آن‌ها سرمایه‌گذاری نموده‌اید به سود قابل‌توجهی دست یابید. حتی اگر بخواهید ویلاهای دوبلکس و تریبلکس خود را در آینده بفروشید نیز به سود قابل‌توجهی دست خواهید یافت.

اجاره ویلاها و روش‌های مختلف به اجاره گذاشتن آن
با سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس به پتانسیل درآمد ماهانه دست خواهید یافت

با سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس به چه مزایایی دست خواهیم یافت؟

در این بخش قصد داریم مزایای سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس را به صورت کامل و جامع مورد بررسی قرار دهیم:

درآمد ثابت ماهانه

یکی از مهمترین مزایای سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس کسب درآمد ثابت ماهانه می‌باشد. به طور کلی می‌توان گفت یکی از روش‌های سودآوری خرید ویلاهای دوبلکس و تریبلکس دریافت اجاره به صورت ماهانه است. این درآمد به صورت مستقیم به حساب بانکی شما واریز خواهد شد که باعث می‌شود برای سرمایه‌گذاری در املاک اضافه به سرمایه بیشتری دست یابید. این نوع سرمایه‌گذاری در شرایط کنونی که بازار سرمایه‌گذاری ایران در رکود تورمی و شرایط نوسانی قرار دارد ایده‌ای فوق‌العاده می‌باشد.

کسب درآمد قابل‌توجه از اجاره یکی از واحدها

با خرید ویلای تریبلکس در شمال ایران حتی در صورت سکونت خود در ویلا می‌توانید طبقات باقی‌مانده را اجاره دهید و به کسب درآمد بپردازید. در این شرایط علاوه بر این که ارزش ملک و ویلای شما به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد می‌توان از اجاره دادن واحدها نیز به درآمد دست یافت و این به معنای یک تیر و چند نشان است. لازم به ذکر است که دستیابی به سود قابل‌توجه از این طریق به موقعیت و اندازه ملک شما وابسته می‌باشد. با اجاره دادن دو یا سه واحد بدون شک به پتانسیل کسب درآمد بیشتر نسبت به یک واحد مجزا دست خواهید یافت.

کسب درآمد قابل‌توجه از اجاره یکی از واحدها
دستیابی به سود قابل‌توجه از این طریق به موقعیت و اندازه ملک شما وابسته می‌باشد

جان سالم به در بردن از مستاجرین بد

یکی از مهمترین مزایای سرمایه‌گذاری روی ویلاهای چند خانواری نسبت به اجاره ویلاهای تک خانواده داشتن واحدهای خالی هر از چند وقت می‌باشد. با سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس با اجاره یکی از واحدها هنوز به واحدهای دیگر برای کسب درآمد دسترسی خواهید داشت. در این شرایط با پیدا شدن مستاجر دیگر از شر مستاجر بد راحت خواهید شد. در این شرایط حتی در صورت عدم وجود مستاجر در برهه‌ای از زمان دل‌نگرانی نخواهید داشت.

با سرمایه‌گذاری روی ویلاهای فلت در صورت نقل مکان مستاجر تمام دارایی خود را از دست خواهید داد در صورتی که با سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس با از دست دادن یک مستاجر هنوز نصف یا دو سوم درآمد خود را خواهید داشت. این مورد از مهمترین مزایای سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس محسوب می‌شود.

استفاده از یک واحد به عنوان اجاره فصلی از دیگر مزایای سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس

با سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس گزینه‌های بیشتری برای کسب درآمد خواهید داشت. در این شرایط می‌توان از یک یا تمامی واحدها به عنوان اجاره فصلی استفاده کرد. در صورت قرار داشتن ویلای شما در یکی از مکان‌های شلوغ و پرطرفدار شمال اجاره دادن واحدهای آن به صورت فصلی کاملا هوشمندانه خواهد بود.

برای یافتن پاسخ منطقی این که چرا اجاره فصلی ویلاهای دوبلکس یا تریبلکس راهی ایده‌آل است؟ باید عنوان کرد که با اجاره واحدها به صورت کوتاه مدت می‌توان به درآمد بیشتر دست یافت. کسب درآمد بیشتر از این روش در رابطه با ویلاهای شمال کشور کاملا صادقانه است. شمال بخشی از کشور است که در برخی از فصول سال مسافران زیادی دارد از این رو کافی است با قیمت‌گذاری اصولی و مشتری‌پسند، بستر درآمدی خوبی را برای خود فراهم سازید.

شما همچنین می‌توانید از یک واحد خود برای اجاره بلند مدت استفاده نمایید. به طور کلی می‌توان گفت با سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس انتخاب‌های متنوعی خواهید داشت و می‌توانید به درآمد کاملا حساب شده دست یابید.

استفاده از یک واحد به عنوان اجاره فصلی از دیگر مزایای سرمایه‌گذاری روی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس
با اجاره واحدها به صورت کوتاه مدت می‌توان به درآمد بیشتر دست یافت

چرا در سال‌های اخیر سرمایه گذاری روی ویلای دوبلکس گزینه مناسبی محسوب می شود؟

با سرمایه‌گذاری روی ویلای دوبلکس به سود بیشتری دست خواهید یافت. اکثر افرادی که قصد ورود به دنیای سرمایه‌گذاری روی ویلاهای شمال را دارند ابتدا به دنبال این نوع از املاک می‌روند. در نهایت مجموعه خود را با ویلاهای چند خانواری توسعه می‌دهند. افراد باهوش برای کسب درآمد بیشتر در املاک و مستغلات یک ویلای دوبلکس خریداری می‌کنند.

با توجه به بازار املاک و مستغلات که در آن به جستجوی ملک برای سرمایه‌گذاری خود می‌باشید ممکن است برای فروش دوبلکس‌هایی پیدا کنید که قیمت آن‌ها صدها میلیون می‌باشد. اما گاهی اوقات ممکن است املاکی با قیمت کمتر را نیز پیدا کنید. در این شرایط می‌توان نسبت به زمانی که یک آپارتمان یا واحد فلت را اجاره می‌دهید نرخ اجاره بالاتری دریافت نمایید.

خانه‌های دوبلکس به طور معمول حیاط خلوت، چمن‌زار و راهرو دارند و ارزش اجاره آن‌ها با سرعت افزایش می‌یابد. از این رو به سادگی قادر به افزایش حاشیه سود خود خواهید بود و این همان هدف قلبی گروه و تیم مهراز طراحان می‌باشد. ویلاهای دوبلکس در بازار املاک چند خانواری گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای به نظر می‌رسند و از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 12 =