درباره ما

ما به رویاهای شما طرحی واقعی می‌بخشیم

تیم خلاق مهراز طراحان آینده شهرها و ساختمان ها را به عنوان چالش های بی سابقه ای که ما را به سوی تحولی عظیم و امیدوار کننده سوق می دهند تجسم می کند. هدف ما خلق فضایی بهتر با استفاده از قدرت طراحی برآمده از تجربیات حرفه ای، ارتباط ویژه با مشتریان، مدیریت صحیح و استفاده از استعدادهای بی نظیر می باشد.

تیم ما در مهراز طراحان، متعهد به بهبود کلی تجربه انسانی می باشد. با خوش بینی هدایت شده و قاطع، ما می توانیم از قدرت طراحی برای ایجاد تغییرات مثبت و ایجاد آینده ای که موجب برابری، انعطاف پذیری و رفاه برای همه می شود، استفاده کنیم.

هدف ما طراحی مکان هایی است که تغییر مثبتی در جهان ایجاد کنند و به همین دلیل است که مردم در قلب همه کارهای ما قرار دارند.

هدف ما ایجاد ساختمان هایی است که تأثیر ترمیمی ، مثبتی بر ساکنان ساختمان و تأثیر احیاکننده بر محیط داشته باشند. ما معتقد به استفاده از یک رویکرد تحلیلی برای بهینه سازی عملکرد ساختمان هستیم.

در زمان تحول، طراحی می تواند نقشی منحصر به فرد و عمیق داشته باشد، و ما همچنان فرهنگ نوآوری در طراحی را برای ارتقاء تفکری متنوع پرورش می دهیم. برای برآوردن انتظارات جدید ، ما مرزهای معماری ، طراحی و فناوری را با تلفیق طراحی فیزیکی و دیجیتال برای ایجاد تجارب متصل و تازه برطرف کرده ایم. ما همچنین در حال باز کردن بینش های مبتنی بر داده و ابزارهای جدید طراحی و کشف راه های ترکیبی برای همکاری و رها کردن راه حل های ابتکاری طراحی هستیم.

تیم مهراز طراحان

موسس و بنیانگذاری مهراز طراحان

مهرنوش قنبری

کارشناس ارشد معماری

شرکت مهراز طراحان مفتخر است با تلفیق علم،هنر و تکنولوژی، ایده‌های ناب خود را در قالب پروژه‌های مسکونی، اداری، تجاری و … ارائه کند. مهندسان مهراز طراحان با چندین سال تجربه در طراحی و اجرای پروژه‌های گوناگون توانسته جدیدترین و هوشمندانه‌ترین طرح‌ها را در قالب فضاهای کاربردی خلق نماید.

با سپردن پروژه‌های خود به تیم خلاق مهندسان مهراز طراحان، می‌توانید طراحی منحصر به فرد را مطابق با نیاز و بودجه خود، استانداردهای بین‌المللی و با استفاده از باکیفیت‌ترین مصالح روز دنیا در کوتاه‌ترین زمان دریافت نمایید.

اعضای تیم

درسا احدی

معمار و طراح

زانیار ذینی

معمار و طراح 3بعدی

کاملیا سیاکردی

طراح صنعتی

دنیا دنیایی

مترجم و سئوکار

0 +
سال تجربه
0 +
کاربران
0 +
طراحی انجام شده
مشاوره طراحی و معماری مهراز طراحان

با ما همکاری کنید

جهت دریافت مشاوره رایگان و یا همکاری با تیم مهراز طراحان با ما در تماس باشید.