دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه

یکی از مواردی که می‌تواند برای یک آرایشگاه جذب مشتری کند بعد از کیفیت خدمات آن، طراحی داخلی آن است. یک آرایشگاه با دکوراسیون شیک قطعاً برای زمان طولانی در ذهن مشتری می‌ماند و حتی مشتری شما می تواند آن را به دیگران پیشنهاد دهد. طراحی و دکوراسیون آرایشگاه زنانه علاوه بر جذب مشتری می‌تواند مشکل کمبود فضا را بر طرف کند در صورتی که توسط یک طراح ماهر انجام شود. برای طراحی و دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه در ایران باید موارد مختلفی را در نظر گرفت که مهم ترین آن احساس راحتی و رضایت مشتری است.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه

1- فضای بزرگ و دکوراسیون کلاسیک:

اگر فضایی که برای سالن زیبایی خود در اختیار دارید محیط بزرگی است و شما نیز علاقه‌مند به سبک کلاسیک در دکوراسیون هستید می‌توانید از این سبک در طراحی دکوراسیون خود استفاده کنید. دکوراسیون مدرن متشکل از مبلمان سلطنتی، میز آرایش سلطنتی، کاغذ دیواری‌هایی با تم طلایی، نور پردازی‌های طلایی، وسایل کاملاً لوکس، قاب های منبت کاری شده بر روی دیوار، آینه‌های بزرگ و … است.

این دکوراسیون را می‌توان با رنگ‌های کرم و طلایی، زرشکی و طلایی، قهوه‌ای و طلایی و … برای یک سالن زیبایی پیاده سازی کرد. هزینه دکوراسیون کلاسیک به نسبت دیگر دکوراسیون‌ها بالاتر است زیرا مبلمان و عناصر دیگر در این چیدمان قیمت بالاتری را دارد. ولی بدون شک نتیجه نهایی می تواند عالی باشد. به طور کلی در دکوراسیون کلاسیک بیشتر بار دکوراسیون بر روی انتخاب وسایل است. اگر وسایل را به درستی انتخاب کنید می‌توانید یک دکور بسیار عالی داشته باشید.

فضای بزرگ و دکوراسیون کلاسیک
هزینه دکوراسیون کلاسیک به نسبت دیگر دکوراسیون‌ها بالاتر است

 

2- فضای بزرگ و سبک دکوراسیون مینیمال

اگر شما به سبک مدرن و مینیمال علاقه دارید و یک فضای بزرگ برای سالن زیبایی خود دارید چه انتخابی بهتر از سبک مدرن و مینیمال است. در این سبک می‌توانید از نورپردازی‌های مدرن استفاده کنید. با استفاده از کناف می‌توانید بر روی دیوار و سقف طرح‌های برجسته ایجاد کنید و همزمان آن را نور پردازی کنید. استفاده از رنگ‌هایی مثل بژ، طلایی، نقره‌ای، سفید، کرم و … می‌تواند بهترین انتخاب‌ها برای یک دکوراسیون مدرن و دکوراسیون مینیمال باشد.

استفاده از مبلمان، میز آرایشی و صندلی‌های طرح مدرن می‌تواند مکمل دکوراسیون شما باشد. برای تزیین دیوار می‌توانید از کاغذ دیواری‌های متنوع طرح مدرن استفاده کنید و یا با رنگ زدن جلوه زیبایی به دیوار بدهید. استفاده از پارتیشن‌های چوبی می‌تواند گزینه خوبی برای جدا کردن سالن به بخش‌های مختلف باشد.

3- فضای کوچک و سبک مینیمال

اگر شما برای سالن زیبایی خود فضای کوچکی در اختیار دارید بهترین گزینه طرح مینیمال است. در این فضای کوچک سعی کنید از وسایلی با رنگ روشن استفاده کنید تا فضا را بزرگتر نشان دهد. آینه های دو طرفه و میز آرایش‌های کوچک می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای این آرایشگاه‌ها باشد. استفاده از آینه تراش بر روی دیوار یکی از کم هزینه‌ترین راه‌ها برای تزیین فضای آرایشگاه است. نصب این آینه‌ها کمک می‌کند تا فضای آرایشگاه شما هم شیک شود و هم بزرگتر دیده شود.

دکوراسیون آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه

دکوراسیون آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه
مهم ترین موارد در طراحی و دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه در ایران، احساس راحتی و رضایت مشتری است.

دکوراسیون آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه با استفاده از پوستر دیواری

از جمله محصولات ارزان قیمتی که می‌توانید در دکوراسیون آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه استفاده کنید، پوستر دیواری آرایشگاه می‌باشد. شما میتوانید از انواع جدید ترین پوستر سه بعدی آرایشگاه زنانه و پوستر زن زیبا دیزاین فضای سالن آرایشی خود را بسیار متفاوت‌تر و جذاب‌تر جلوه دهید.

به راحتی می‌توانید انواع پوستر دیواری آرایشگاه را در سایزهای مختلف و با جنس کاغذ مورد نظرتان سفارش دهید. همچنین می‌توانید در کنار استفاده از پوستر آرایشگاه از پوستر عکس عروس نیز استفاده کنید‌. مطمئن باشید که با این کار فضای شما حال و هوایی تازه‌ به خود خواهد گرفت.

کفپوش برای دکوراسیون آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه

اگر لازم دارید که کف سالن آرایشی خود را تغییر داده و نوسازی کنید. پیشنهاد می‌کنیم که از کفپوش پی وی سی طرح چوب مدر طراحی آرایشگاه استفاده کنید. مطمئن باشید که با خرید این مدل از کفپوش زیباسازی دکوراسیون آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه اجرایی خواهد شد.

شما می‌توانید بر اساس هارمونی ساکن در فضای سالن خود از رنگ بندی‌های متنوع کفپوش طرح چوب همچون سفید، کرم، قهوه‌ای و گردویی و از این دست رنگها استفاده کنید. شما می‌توانید بخش رزرو مدیریت را با بخش انجام خدمات آرایشی جدا کنید و برای هر یک کفپوش جداگانه ای سفارش دهید. انواع پارکت و کفپوش طرح چوب بسیار کیس مناسبی صدای خلق شیک‌ترین دکوراسیون آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه می‌باشند.

کاغذ دیواری یا رنگ آمیزی برای دکوراسیون آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه؟

شما می‌توانید برای سایر دیوار‌های خود که در آنها از پوستر دیواری استفاده نمی‌کنید، اقدام به نصب کاغذ دیواری و یا رنگ آمیزی کنید. باتوجه به سبک آرایشگاه خود می‌توانید از بین انواع کاغذ دیواری فانتزی و کاغذ دیواری داماسک و حتی کاغذدیواری گلدار و کاغذ دیواری پتینه ساده در دکوراسیون آرایشگاه خود استفاده کنید.

اگر رنگ آمیزی شما با رنگ روغن باشد هزینه بیشتری نسبت به رنگ آمیزی با رنگ پلاستیکی خواهد داشت. اما ما توصیه می‌کنیم که از رنگ روغنی و یا انواع کاغذ دیواری ارزان موجود در فروشگاه‌ها استفاده کنید که به نحوی منجر به اجرای دکوراسیون آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه خواهد شد.

کاغذ دیواری یا رنگ آمیزی برای دکوراسیون آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه؟
ما توصیه می‌کنیم که از رنگ روغنی و یا انواع کاغذ دیواری ارزان موجود در فروشگاه‌ها استفاده کنید

چه سبکی از دکوراسیون آرایشگاه زنانه با کمترین هزینه می‌باشد؟

شاید از خود بپرسید که برای یک آرایشگاه زنانه استفاده از چه مدل سبکی مقرون به صرفه می‌باشد؟ در جواب باید بگوییم که آرایشگاه مدرن و فانتزی دارای المان‌های ارزان تری نسبت به سبک کلاسیک و لاکچری می‌باشد. در واقع در سبک مدرن و فانتزی از محصولات ارزان قیمتی استفاده می‌شود. در حالی که در سایر سبک ها بدین شکل نمی‌باشد.
شما می‌توانید با استفاده از المانهای ساده و ارزان قیمت سالن زیبایی بسیار فوق العاده و جذابی را داشته باشید.

از چه پالت رنگی در دکوراسیون آرایشگاه زنانه استفاده کنیم؟

بسیاری از آرایشگران در انتخاب رنگ اصلی و غالب برای به کار بردن در دکوراسیون آرایشگاه خود مردد هستند‌. از این رو می‌توان گفت که شما کاملاً آزاد هستید که از هر رنگی که مد نظرتان است به عنوان رنگ اصلی و یا غالب استفاده کنید. اما تنها چیزی که مد نظر است در اجرای پروژه طراحی سالن زیبایی باید رنگ‌ها با یکدیگر مکمل (رنگ مکمل) باشند و به نوعی ست شوند. در انتخاب رنگ فاکتورهایی همچون نورگیر بودن و یا عدم نورگیر بودن فضا و کوچکی و بزرگی فضا را حتما لحاظ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =